תהליך התקנת מערכת סולארית

תהליך התקנת מערכת סולארית עשוי להיראות מרתיע ומורכב. את/ה לא היחיד שמרגיש כך. עבור לקוחות רבים, התחום הסולארי חדש לחלוטין. חוסר הוודאות הזה, יחד עם המורכבות של פרויקטים סולאריים הכוללים שלבים שונים, יכולים לעורר חשש אצל אנשים מסוימים. עם זאת, אין ספק שמערכת סולארית היא השקעה רבת ערך, מועילה ורווחית. ניתן לראות איך יותר ויותר גגות מתמלאים בפאנלים סולאריים, ברור שהססנות היא כבר לא אופציה. הגיע הזמן להתקדם עם התקנת מערכת סולארית על גג הנכס שלכם. ורצוי עם מהנדסי החשמל שלנו שידאגו למערכת המושלמת עבורכם.

בדף מידע זה אנו נפרט את כל תהליך ההקמה של מערכת סולארית, מהשלב הראשון ועד תחילת יצור חשמל וקבלת כסף מחברת חשמל. במטרה לשפוך אור על התהליך ותופתעו לגלות שהתהליך לא נורא כלל

ספויילר משך ההתקנה של המערכת סולארית על גג הבית שלך הוא בין יום לשלושה ימים. למבנה מסחרי מעל 500 מטר משך ההתקנה בין שלושה ימים לשבוע.

 

⚡ שלב 1: הייעוץ

הצוות הסולארי המומחה שלנו יערוך ייעוץ יסודי כדי להבין את צרכי האנרגיה שלך, להעריך את הנכס שלך ולספק פתרון סולארי מותאם אישית בדיוק עבורך.

כבר בשלב זה אנו מאפיינים את גג הנכס שלך על מנת להציע בערכת בדיוק בשבילך:

 1. נבין את הצורכים שלך –
  1. השקעה נטו – מערכת סולארית לטובת יצרת חשמל ששווה המון כסף.
  2. בטחון אנרגטי מערכת סולארית משולב סוללות אגירת אנרגיה – ניתן להשתמש בסוללות הללו לטובת אספקת חשמל רציפה גם במקרה של הפסקת חשמל.
 2. נראה את גג הבית שלך מהלווין וכבר בשלב זה נבנה מודל ראשוני – בוא נוכל לבחון כמה פאנלים נכנסים בגג שלך וכמה חשמל הם צפויים להפיק על פי כיוון הגג, הזווית, הצללות, עצמים בגג, אזור בארץ ועוד.

ראה מודל ראשוני של גג רעפים המרכז הארץ

 

☀️ שלב 2: רגולציה ובירוקרטיה

מיד לאחר החתימה על ההסכם אנו נתחיל את תהליך רישוי המערכת מול חברת חשמל (אישור PV).

 • אנו נכין תוכנית פריסת של הפאנלים ותוכנית חשמלית למערכת שלך.
 • נמלא את כל המסמכים הנדרשים ונגיש אותם לחברת חשמל לטובת קבלת אישור שילוב המערכת.

היום תהליך הרישוי למערכות סולאריות ביתיות מהיר במיוחד – קבלת אישור להתקנה תוך מספר דקות מרגע ההגשה.  

למען הסר ספק, במידה וחברת חשמל לא מאשרת להתקין באזורך מערכת סולארית ההסכם מבוטל ואנו נחזיר לך את המקדמה בניכוי תשלום האגרה ששולמה לחברת חשמל.

☀️ שלב 3: טרום התקנה

אישור קונסטרוקטור לעמידות המבנה לנשיאת המערכת.

נשלח קונסטרוקטור שיבצע בדיקה שהגג עמיד ויכול לשאת את המשקל של המערכת הסולארית. לאחר הבדיקה הוא ינפיק לנו את האישור. למען הסר ספק, במידה והקונסטרוקטור לא מאשר להתקין מערכת סולארית על הגג שלך ההסכם מבוטל ואנו נחזיר לך את המקדמה בניכוי תשלום הקונסטרקטור ובניכוי האגרה ששולמה לחברת חשמל. במידה ואנו חושדים שהגג לא יקבל אישור קונסטרוקטור נשלח קונסטרוקטור לבדיקה לפני שנבצע רישוי מול חברת חשמל.

📐 שלב 4: מדידה ותכנון הנדסי של המערכת

ממש כמו תוכנית אדריכלית לפני התקנת המערכת אנו נכין תוכנית הנדסית למערכת על הגג שלך במטרה ליצור מערכת מותאמת באופן אישי בצורה הטובה ביותר לגג שלך.

נשלח רחפן שיבצע מדידות מדוייקות, משם המדידות עוברת למתכנן. המתכנן יקבע היכן ישבו הפאנלים ידאג לחלק את הפאנלים בצורה הטובה ביותר ויקח בחשבון את הפרמטרים הבאים:

 1. מעברים בגג חשובים לנו – אנחנו לא רוצים לחסום לך את כל הגג שלא תוכל לעבור בו.
 2. נקבע את גובה המערכת כתלות בגובה המעקה בנכס שלך ועל פי החוק במועצה שלך.
 3. נציב את הפאנלים בזווית האופטימלית.
 4. נברח מהצללות לא נציב פאנלים באזורים בהם אין שמש בגלל צל מגורמים אפשריים שונים.
 5. ולא פחות חשוב נתכנן לך את המערכת הכי יפה בשכונה.

מהנדס מטעמנו יציג לך את התוכנית הסופית ויעבור איתך על החלקים החשובים. עם אישורך ממשיכים לשלב הבא.

🔧 שלב 5: התקנה

בין הרגעים המרגשים בתהליך (אבל לא הכי מרגש 😊) מוצאים את התוכניות לאור! מתקינים את המערכת הסולארית שלך!

נתאם יום להתקנה, המתקינים שלנו יגיעו ואיתם המנוף עם רכיבי המערכת שלך: הפאנלים, הממיר, לוחות חשמל, הקונסטורקציה, מפסקים, כבילה, תקשורת ועוד..

משך ההתקנה לא יעלה על שלושה ימים למערכת סולארית ביתית ולמערכת סולארית על גג של 500 מטר בין חמישה לשבעה ימים כתלות בגודל המערכת. ההתקנה יתבצע בדיוק על פי התוכנית, הפוקוס שלנו הוא על התקנה בטיחותית ואיכותית. כל זאת תוך הבטחת הפרעה מינימלית לשגרת היומיום שלך וללא טרחה עבורך. לאחר ההתקנה נדווח לוועדה המקומית לתכנון ובנייה ונזמין בודק חשמל מוסמך מטעמנו לבדיקה חשמלית של המערכת והפעלתה.

נגדיר יחד איתך האפקלציה של המערכת בפלאפון ובמחשב שלך. האפלקציה נועדה לצורך ניטור ומעקב אחר ביצוע המערכת, חשמלאי מטעמנו ידריך אותך עליה.

 שלב 6: חיבור המערכת לחברת חשמל

זה השלב הכי מרגש! נגיש לחברת חשמל את המסמכים הנדרשים לטובת חיבור המערכת לרשת החשמל, חברת חשמל תתאם יום לבדיקה של המערכת על ידי חשמלאי חברת חשמל.

הבדיקה של חברת חשמל מתבצעת בנוכחות חשמלאי מוסמך של החברה עד לקבלת אישור הפעלה של המערכת. כל הבדיקות שלנו עברו על הבדיקה הראשונה.

📊 שלב 7: ניטור ותמיכה

לאחר ההתקנה, אנחנו לא רק משאירים אותך לבד. שירותי הניטור שלנו עוקבים אחר ביצועי המערכת שלך, ומבטיחים יעילות מיטבית. בנוסף, צוות התמיכה המסור שלנו תמיד מוכן לסייע לך בכל שאלה או צרכי תחזוקה.

💰 שלב 8: תהנה מהחיסכון!

צפו בחשבונות החשמל שלכם מתכווצים בזמן שאתם רותמים את כוחה של השמש. לא רק שאתה עושה בחירה בת קיימא למען הסביבה, אלא שאתה גם מבצע השקעה פיננסית חכמה לעתיד למשך לפחות 25 שנה.

🌟 למה לבחור בנו?

עם שנים של ניסיון ומחויבות לשביעות רצון הלקוחות, אנו הופכים את המעבר לאנרגיה סולארית לפשוטה. השקיפות שלנו מול הלקוח, האיכות הגבוהה והניהול המלא שלנו לאורך כל התהליך מייחדים אותנו כחברה הסולארית שלך.

כשאתה בוחר בנו, אתה בוחר באיכות- הרכיבים שבהם אנו משתמשים והמהנדסים שמלווים אותך לאורך כל תהליך ההתקנה. אנו נותנים עדיפות לאיכות בכל שלב. היה סמוך ובטוח שהמערכת הסולארית שלך בנויה להחזיק מעמד לאורך לפחות 25 שנה, ותספק לך אנרגיה רציפה לשנים הבאות.

אנחנו לא מאמינים בפתרון אחד שמתאים לכולם, הנכס שלך הוא ייחודי וצריך מערכת סולארית ייחודית.

מוכן לעבור לחשמל מהשמש? תרים טלפון ונכיר!

מה שכיף בעסק הזה שכולם מרווחים, הסביבה אתה וגם אנחנו צור קשר עוד היום ונתאים את המערכת שהכי נכונה לך.

שתפו:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

מאמרים נוספים

מערכת סולארית קרקעית בחלקה א

רשות החשמל יצאה בהודעה פורצת דרך! התקבלה החלטה מהיום ניתן להתקין מערכת סולארית על הקרקע בשטח חקלאי חלקה א’ בשטח של עד דונם בכל נחלה.

תהליך התקנת מערכת סולארית

תהליך התקנת מערכת סולארית עשוי להיראות מרתיע ומורכב. את/ה לא היחיד שמרגיש כך. עבור לקוחות רבים, התחום הסולארי חדש לחלוטין. חוסר הוודאות הזה, יחד עם

מתקין מערכות סולאריות מקצועי

ככל שהעולם מתקדם לעבר אנרגיה מתחדשת, תפקידו של מתקין מערכות סולאריות מקצועי הפך ליותר ויותר מכריע. מאמר זה שופך אור על החשיבות, ההכשרה והאחריות של

יתרונות מערכת סולארית על הקרקע

הקדמה למאמר, חדשות מדהימות לבעלי נחלות! רשות החשמל יצאה בהודעה פורצת דרך! ניתן להתקין מערכת סולארית על הקרקע בחלקה א’ בכל נחלה. מהלך זה פתח אופציה אדירה לבעלי

050-545-9919

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תודה רבה!
הטופס התקבל בהצלחה

אחד מיועצינו ייצור איתך קשר בהקדם

בנתיים, אנו מזמנים אותך לקרוא על התהליך שלנו להקמת מערכת סולארית